Persian  english   
سخن مدیر عامل
سخن مدیر عامل

 

کمبود و بحران آب که در سالهای اخیر بروز عینی پیدا نموده و می رود کلیه مولفه های توسعه را در سطح ملی و مناطق مختلف تحت تاثیر قرار داده و به صورت جدی پایداری را درابعاد مختلف تهدید نماید، کلیه مسئولین، اقشار مختلف جامعه و بطور کلی ارکان حکمرانی را برای مقابله و مواجهه با پدیده پیش آمده و گذر از شرایط بحرانی به سمت و سوی امنیت آبی در معرض و بوته آزمایش بزرگ قرار داده است.

بدون تردید در این میان نقش مهندسین مشاور به عنوان اصلی ترین ظرفیتهای تاثیر گذار در تهیه و اجرای طرحهای سازه ای و غیر سازه ای با هدف حداکثر عنوان بازدهی آنها با کمترین ریسک های اجتماعی و زیست محیطی در این مقطع تاریخ ساز بسیار تعیین کننده و سرنوشت ساز می باشد.

در واقع در این مقطع زمانی مهم ترین و مبرم ترین هدف استراتژیک شرکت بهان سد، مشارکت در فرایند گذر از شرایط فراهم شده می باشد.

شایان ذکر است که مدیران شرکت بهان سد که خود دارای تجربه متمادی و طولانی در بخش آب کشور می باشند با درک نیازهای واقعی بخش آب در این مقطع زمانی و حساس تمام تلاش خود را برای کمک به فرایند بهبود وضعیت با استفاده از مجموعه تجربیات و ظرفیتها اعمال خواهند نمود.

یکی از مهمترین حوزه های فعالیت شرکت بهان سد تمرکز در احیاء و بازسازی طرحهای توسعه منابع آب می باشد، بطوریکه می دانیم طرحهای آبی نسل اول که حدود پنج دهه پیش بهره برداری از آنها اغاز شده، به تدریج به پایان عمر اقتصادی خود نزدیک می شوند، بنابراین حفاظت، احیاء و بازسازی این نوع سازه ها بهره­برداری پایدارتر و طولانی مدت از آنها را با هزینه کمتر تضمین نموده و در عین حال از اثرات منفی طرحهای جدید توسعه نیز اجتناب می شود این وضعیت با موازین و ضوابط مدیریت یکپارچه منابع آب و همچنین توسعه پایدار سازگاری دارد.

انجام مطالعات طرح های جامع آب یکی دیگر از عرصه های فعالیت شرکت بهان سد را تشکیل می دهد که نیاز واقعی دوران گذر از مدیریت عرضه به تقاضای آب می باشد.

رجاء واثق دارد که با ظرفیتهای فراهم شده از یک سو و پشتیبانی کارفرمایان محترم از طرف دیگر می توان گذر  از شرایط تاریخی فراهم شده را با هزینه های کمتر و بازدهی بیشتر امکان پذیر نمود.

 

                                  

 

طراحی سایت و سئو گروه فنی مهندسی لیان - کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مهندسین مشاور بهان سد میباشد © 2015